Privat instrukcije okrasevanja torte

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

5. feb 2008 20:03

Ognjič je napisal/a:

Men se zdi, da je en bežal tu mimo in cvilil: boooljš 5 minut bejžat, kot celo živleje mrtev bit [jezik][opa][grin][klepetulja]. Ne vem, zakaj se mi je zdel čist ežoju podoben...

Ognjič [vrtnica]
Ma meni tudi nekaj takega na misel prihaja. Ežoj je že na začetku rekel Reši se, kdor se more... Ampak jaz še kar poskušam: Ežoj, a marmelado s sabo prinesem, da bo po mojem okusu, ali imaš ti kaj na zalogi? Lahko pa ticino maso s sabo prinesemo, bo jade igrala glavno vlogo, jaz tako nimam pojma o okraševanju tort (znam smetano po vrhu namazat, pa še v tem primeru je vse videt ravno kot puščavske sipine)... Veri pa lahko dečvico zraven pripelje, otrok pri sedmih mesecih (kaj toliko je Ronja že stara?????) tako še ne bo vedel, zakaj sploh gre. Saj tudi me ne bomo vdele. Punce, veste zakaj je ta tema tako dobrovoljna? Ker nas je tu gori nekaj, ki živimo po načelu, ki ga ga je nedavno umrli Marko Zorko (preberite v Mladini nekrolog, ki ga je spisal Blaž Ogorevc, to je nekaj tako dobrega, da si velja izrezat) upošteval vse življenje (tako je namreč sam rekel): Bog ne daj, da kdaj dozorim; potem lahko samo še odpadem in zgnijem... Joško, ti si naš najbolš prijatu....where the f...k are you? Mamamia mamamia

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

5. feb 2008 20:50

Ežoj je šel ziher k mojstru Goljatu na privat inštrukcije, da nas bo lahko učil veščine okraševanja tort.

jade

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

5. feb 2008 22:57

Madona, a vi ne veste, da sem jaz ( od aprila ) v tisti skupini občanov, ki nima nikoli časa. Nenehno nekam laufam, včasih sam sebe srečam nekje na cesti proti Ljubljani, pa na oni vrsti ( skoraj do Vrhnike ) moram delat, da se mal zmanjša.

Ognjič, tudi tebi moram povedat: tudi ti brat Brut [ pa naj razložim, čeprav sem jaz komaj končal srednjo šolo zaradi zgodovine. V starem Rimu se je senator ( menda ) Brut(us) izdajal za prijatelja Julija Cezara, pristopil pa je zarotnikom in je ( menda ) zabodel Cezara in ga ubil. Zadnje besede Julija Cezara so bile ( menda ): tudi ti brat Brut ]

Drugač, vi se pa kar za*ebavate, meni gre za kožo, pa se poskusim potuhnit ( rep med noge, bi rekli ), saj bojo pozabile, vi pa spet temo obudite ( pa še štorklja se neki zraven rine, to je pa za mene le preveč ).

Kakorkoli ostajem pri tem kar sem že rekel: Vina in sira neki že imam, lahko še kaj nabavim, za kakšne ribe tudi ni problema, postelja je le ena ( dovolj za dva ), pa vi sedaj vidite.

PS: a je kdo omenjal okraševanje tort.

ežoj

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

6. feb 2008 6:41

..........a mi lahko kdo namigne, kje se naj bi vso to dogajalo, glede na to, da vem iz katerih koncev Slovenije sta mamamia in jade in da nista ravno sosedi. Toliko me firbec matra, o katerem skrivnostnem kraju je toliko govora..... Pa ežoj ne se bat, da bi se tudi jaz štulila zraven, imam že doma s svojimi 4-mi moški dela vrh glave............... katjushka

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

6. feb 2008 8:10

Čao, hja, ne vem, če je šola okraševanja tort še aktualna, ampak če se bo to zgodilo, po možnosti kje v notranjosti Slovenije, bi se tudi jaz pridružila..... Lep pozdravček, S.

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

6. feb 2008 10:14

Čao, no, pa še tole, k je glih v zvezi s temo okraševanja tort. Sem zasledila, da ste jeseni na veliko hodile k Mojstru Goljatu na tečaje. No, jst sem imela jeseni mal "temo" na kulinaričnem področju, pa sem vse to zamudila. A bodo tej tečaji še kaj aktualni, al gre gospod res dokončno v penzijo? Lep pozdravček, S.

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

6. feb 2008 10:26

Menda je gospod že v penziji... matilda

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

6. feb 2008 10:37

ežoj je napisal/a:

Madona, a vi ne veste, da sem jaz ( od aprila ) v tisti skupini občanov, ki nima nikoli časa. Nenehno nekam laufam, včasih sam sebe srečam nekje na cesti proti Ljubljani, pa na oni vrsti ( skoraj do Vrhnike ) moram delat, da se mal zmanjša.

Ognjič, tudi tebi moram povedat: tudi ti brat Brut [ pa naj razložim, čeprav sem jaz komaj končal srednjo šolo zaradi zgodovine. V starem Rimu se je senator ( menda ) Brut(us) izdajal za prijatelja Julija Cezara, pristopil pa je zarotnikom in je ( menda ) zabodel Cezara in ga ubil. Zadnje besede Julija Cezara so bile ( menda ): tudi ti brat Brut ]

ežoj

Ejjjj, sej jaz s teboj držim, nooo . Sam mal me je bilo strah, če si ti tisti, ki je bežal, pa bi ti slučajno sape zmanjkalo ...Vse bi šlo potem narobe: miške, ki so zdaj vajene čokolade, bi bile lačne, tiste poštirkane pižame nebi imela komu vrniti, tisti dve, ki sta abonirani za silvestra bi ostali brez družbe, tumpika nebi imela nobenga za gret z valungami, jade in stana r. nebi imele komu inštrukcij iz svetlečega čokoladnega obliva dajat... Zdaj vidiš, da nas samo fejst skrbi zate

Ognjič

teja-kit.  

član od: 11.8.2006

sporočila: 183

6. feb 2008 14:58

Ja Ezoj, dobrodosel spet med nami! Ma sploh ne ves, kako si bil pogresan... Pa saj o vinu in siru smo menda ze zmenjeni..., samo nekaj me skrbi: si namerno, ali kar tako spregledal mamamiino poizvedovanje glede marmelade...? Kot da to te pa nic ne zanima ali kaj? Saj v mojo kombinacijo s sirom bi sla precej v redu; Imam namrec v "defaultu" eno cudno napako, da sploh ne znam jest enega brez drugega... Hja, glede lokacije pa tudi meni ni prevec jasno... Kam nas torej vabis? Bo zabavno, vsaka iz svojega konca (no, se mi zdi)... Glede okrasevanja tort pa: akcija je zaenkrat na pravi poti. Imam danes nek "poskusen projekt", pa bomo videli kako se bo izslo; Toliko za zdaj. soncen pozdravcek na vse konce Teja teja-kit.

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

6. feb 2008 15:18

teja-kit: kako pa izgleda poskusen porjekt?? Mogoče oblačenje loncev??? Glede tega vašega obiska pa....mislim, da vam manjka ena z jugo-zahoda. Se takoj postavim v vrsto E.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti